Park Inn Danube, Bratislava Hotel

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Find Rates


Rieka Dunaj

Rieka Dunaj láka svojimi nádhernými zákutiami turistov z celého sveta. Siahajúc od Čierneho lesa v Nemecku až k Čiernemu moru, ponúka návštevníkom rozmanité pohľady a neopakovateľnú atmosféru svojich historických metropol . Návštevníci Bratislavy, známej tiež ako „kráska na Dunaji“, si môžu plnými dúškami vychutnať čarovnú atmosféru tejto rieky, či už pri príjemnej večeri v jednej z útulných reštaurácií na nábreží alebo priamo na palube výletnej lode.

Prepojenie s Európou
Dunaj preteká štyrmi hlavnými mestami Európy, čím ponúka skvelý spôsob, ako preskúmať strednú a východnú Európu trochu z iného uhla. Park Inn Danube Hotel, Bratislava sa nachádza priamo na nábreží Dunaja, vďaka čomu sa môžu hostia kedykoľvek pohodlne nalodiť na vyhliadkovú plavbu alebo navštíviť susedné európske mestá.

To najlepšie z Bratislavy
Významná časť mesta bola postavená v okolí rieky, ktorá doň prináša život a kultúru a preto sa v blízkosti nábrežia človek nikdy nenudí. Návštevníci mesta sa môžu poprechádzať po korze na ľavom brehu a spoznať centrum, navštíviť Bratislavský hrad alebo sa pozrieť na Dunaj z vtáčej perspektívy z vyhliadky mosta SNP.© 2016 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179