Park Inn Danube, Bratislava Hotel

Find & Book

is out of Service

The find and book service is temporarily unavailable.
We apologize for the inconvenience due to this.
Please visit Explore hotels to find our hotels.


1
1
0
Rate type
More Options

Less Options
Find Rates


Nočný život

Bratislava žije pulzujúcim nočným životom. Či už máte chuť na dobré jedlo alebo sa chystáte pretancovať celú noc, určite si prídete na svoje.

Jedlo, nápoje a nočný život v Bratislave
Oddýchnite si na konci náročného dňa a užite si autentickú slovenskú kuchyňu. Bratislava, v minulosti známa ako "jedna veľká reštaurácia", ponúka chutné špeciality ovplyvnené viacerými kultúrami, ktoré sa v meste kedysi miešali.

Práve mix vplyvov z Viedne, Francúzska , Nemecka, Maďarska či židovskej komunity určoval neopakovateľnosť tunajšej kuchyne. Ochutnajte domáce halušky či vychýrené bratislavské rožky a presvedčte sa sami.
Reštaurácie ponúkajú okrem tradičných slovenských jedál aj medzinárodnú kuchyňu z celého sveta, ako napríklad čínsku, japonskú, argentínsku, kubánsku či americkú.

Nočný život a zábava v uliciach Bratislavy
Vďaka početným letným záhradám a vonkajším posedeniam barov, krčiem a reštaurácií, ktoré sú otvorené dlho do noci , žijú ulice a námestia bratislavského centra rušným životom. Naplno si vychutnajte nočnú zábavu v jednom z módnych koktail barov alebo vo víre hudby v jednom z množstva tanečných klubov.

Náš hotel sa nachádza len kúsok od najznámejších barov, reštaurácií a nočných klubov. Naši hostia tak majú možnosť naplno si užiť pravý bratislavský nočný život.

 
© 2016 The Carlson Rezidor Hotel Group. All rights reserved.

沪ICP备1404179