Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Štýlový hotel v Bratislave priamo v centre mesta

Novo zrekonštruované ubytovanie na brehu Dunaja

Medzi majestátnymi horami a nádhernými hradmi sa rozprestiera hlavné mesto plné života a vzrušenia. V pešej vzdialenosti z hotela nájdete najobľúbenejšie bratislavské atrakcie. Vychutnajte si prechádzky pozdĺž rozsiahlej rieky Dunaj, objavte jedinečnosť Katedrály sv. Martina alebo strávte kultúrny večer v budove bratislavskej Opery SND. Medzi stredovekými vežami a architektúrou 20. storočia nájdete Bratislavský hrad, Vašu pozornosť rozhodne upúta aj modrý Kostol sv. Alžbety a množstvo ďalších pamiatok, ktoré sa oplatí navštíviť. Len pár krokov od nášho ideálne umiestneného hotela si môžete vychutnať žiarivú a neopakovateľnú atmosféru pri prechádzke príjemnými dláždenými uličkami. Bez ohľadu na to, kde v centre mesta sa budete nachádzať, nikdy nebudete ďaleko od hotela Park Inn by Radisson Danube Bratislava.

Ubytujte sa v jednej z našich útulných 240 izieb, pričom každá disponuje moderným vybavením vrátane bezplatného vysokorýchlostného internetového pripojenia pomocou Wi Fi, trezoru a individuálnej klimatizácie. Občerstvite sa v našej jedinečnej reštaurácii, ktorá  ponúka znamenité kulinárske pochúťky na raňajky, obedy aj večere. Po večeri sa môžete uvoľniť v našom hotelovom bare alebo v klube „The Club“. Plánujete stretnutie v Bratislave? Využite naše konferenčné priestory, ktoré môžu byť rozdelené do viacerých sekcií pre uskutočnenie seminárov, workshopov ale aj menších skupinových stretnutí.


Majstrovstvá sveta v hokeji spolu s Park Inn Danube

Vychutnajte si hokejové podujatie roka s nami! Podporte svoj tím v bojoch o medialy a ubytujte sa na najlepšej adrese v meste. Tešíme sa na Vás!
 

Špecifikácie hotela: 

  • V srdci historického centra v blízkosti Bratislavského hradu a Dunaja
  • Menej ako 2 kilometre od 3 hlavných nákupných centier
  • Celkom 240 izieb, vrátane apartmánov, ktoré uspokoja potreby každého cestujúceho
  • LED TV v každej izbe
  • Priestranná hotelová reštaurácia servírujúca delikatesy každý deň
  • Hotelové parkovisko
  • Bezplatné Wi-Fi vysokorýchlostné internetové pripojenie v celom hoteli
  • Flexibilný  konferenčný priestor vhodný na rôzne typy akcií s možnosťou oddelených   miestností
  • Uvoľnite sa v našom hotelovom bare a nočnom klube
Sľubujeme Vám „Happiness Guarantee“. Ak nie ste s niečím na 100 % spokojní, oznámte to nášmu personálu počas svojho pobytu, my to napravíme, alebo nebudete musieť platiť.