Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

UFO Vyhliadková Veža

Pre akéhokoľvek návštevníka Bratislavy je UFO vyhliadková veža zlatým klincom výletu. Táto otvorená rozhľadňa v tvare UFO (vďaka čomu je aj rovnako pomenovaná) stojí deväťdesiatpäť metrov nad úrovňou terénu. V meste, ktoré je špecifické svojou starou architektúrou, je pozorovacia plošina v tvare taniera pozoruhodným kontrastom, ktorý je možno ľahko vidieť aj z diaľky. 

Návštevníci Bratislavy, ktorí sa chcú ubytovať v blízkosti UFO vyhliadkovej veže a ďalších atrakcií, by si mali rezervovať izbu v hoteli v centre Bratislavy. Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava je len pár minút pešou chôdzou od UFO.

Radosť z panorámy v Bratislave
Na vrchole sa nachádza ďalekohľad, cez ktorý môže návštevník preskúmať zaujímavé miesta v meste. Počas jasného dňa sa návštevníci môžu tešiť na 360 ° výhľad na Bratislavu do vzdialenosti až 100 kilometrov. Návštevníci si tiež môžu pochutnať na jedle v obľúbenej reštaurácii tesne pod vyhliadkovou plošinou. Toto miesto je obľúbeným priestorom pre firemné akcie a večierky, svadobné recepcie a súkromné večierky.

Pobyt v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava
Po príchode na hotel, môžu hostia relaxovať v moderných a skvele zariadených izbách, surfovať na internete, alebo sa občerstviť v hotelovom bare, či reštaurácii. 
Ak hľadáte ubytovanie v Bratislave, ktoré je pohodlné a prijemné, rezervujte si izbu v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava.