Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Check-in Date
Check-out Date
Izby
1
Dospelí
Children

UFO Vyhliadková Veža

Pre akéhokoľvek návštevníka Bratislavy je UFO vyhliadková veža zlatým klincom výletu. Táto otvorená rozhľadňa v tvare UFO (vďaka čomu je aj rovnako pomenovaná) stojí deväťdesiatpäť metrov nad úrovňou terénu. V meste, ktoré je špecifické svojou starou architektúrou, je pozorovacia plošina v tvare taniera pozoruhodným kontrastom, ktorý je možno ľahko vidieť aj z diaľky. 

Návštevníci Bratislavy, ktorí sa chcú ubytovať v blízkosti UFO vyhliadkovej veže a ďalších atrakcií, by si mali rezervovať izbu v hoteli v centre Bratislavy. Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava je len pár minút pešou chôdzou od UFO.

Radosť z panorámy v Bratislave
Na vrchole sa nachádza ďalekohľad, cez ktorý môže návštevník preskúmať zaujímavé miesta v meste. Počas jasného dňa sa návštevníci môžu tešiť na 360 ° výhľad na Bratislavu do vzdialenosti až 100 kilometrov. Návštevníci si tiež môžu pochutnať na jedle v obľúbenej reštaurácii tesne pod vyhliadkovou plošinou. Toto miesto je obľúbeným priestorom pre firemné akcie a večierky, svadobné recepcie a súkromné večierky.

Pobyt v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava
Po príchode na hotel, môžu hostia relaxovať v moderných a skvele zariadených izbách, surfovať na internete, alebo sa občerstviť v hotelovom bare, či reštaurácii. 
Ak hľadáte ubytovanie v Bratislave, ktoré je pohodlné a prijemné, rezervujte si izbu v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava.