Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Bratislavské vianočné trhy

Každý november v roku Bratislava ožije trblietavými svetielkami vianočných trhov v Starom Meste. Tradičná ceremónia otvorenia je sprevádzaná rozsvietením vianočného stromčeka, jedlom, pitím, predajom suvenírov na trhu, umeleckým stvárnením najobľúbenejších vianočných príbehov a spievaním kolied – všetko na vianočných trhoch v Bratislave.
Každoročne sa Hlavné námestie v Bratislave mení na krásny vianočný trh. Viac ako sto rôznych stánkov láka návštevníkov, ktorí si môžu deň a noc vychutnávať atmosféru a tešiť sa z teplého jedla a nákupom ručne vyrobených darčekov pre svojich blízkych.

Zohrejte sa na vianočných trhoch v Bratislave

Čerstvé jedlá z grilu, horúca čokoláda a varené víno zahreje každého návštevníka bratislavských vianočných trhov. Podmanivé sladké vône šíriace sa zo stánkov, ktoré predávajú všetko sladké od vianočnej medoviny až po koláče a vafle vytvárajú raj pre každého, kto má mlsný jazýček.
Miestni remeselníci na Vianočných trhoch v Bratislave ponúkajú jedinečné, ručne vyrábané darčeky pod stromček, alebo špeciálne dekorácie na vyzdobenie domova.

Objavte Bratislavu na vianočných trhoch

Bratislavské vianočné trhy na nádvorí radnice v Starom Meste začínajú každý rok koncom novembra a trvajú takmer až do Vianoc. Návšteva trhov je skvelou destináciou na poobedné alebo večerné trávenie času. 

Tento hotel v Bratislave pri Dunaji je čo by človek kameňom dohodil od živých vianočných trhov, ktoré ponúkajú príjemné útočisko pre návštevníkov Bratislavy.