Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Nákupy v Bratislave

Nakupovanie v Bratislave
Bratislava je kultúrne, politické a ekonomické srdce Slovenska, ktoré ponúka množstvo možností na nákupy pre každého. Skvelý výber a dobré ceny nájdete v celom meste - tak ako na tradičných trhoch, tak aj v moderných nákupných centrách. 
Poloha v centre mesta a komfortné izby v hoteli Park Inn by Radisson Danube Bratislava vytvárajú ideálny relax po celodenných nákupoch v slovenskom hlavnom meste. 

Nakupovanie v Bratislave
Nie je lepšie miesto v Bratislave, kde zažiť tradičné nákupy a miestny životný štýl ako na lokálnych trhoch. Špecialitou regiónu je úchvatné sklárske umenie. Najčastejšie sa objavuje pri jedle, pive, remeselných výrobkoch a oblečení najmä na centrálnom trhu Miletičová. Za návštevu tiež stoja aj ostatné trhy v Bratislave ako napríklad tržnica na Trnavskom mýte alebo Stará tržnica, kde nájdete pestrú ponuku čerstvých potravín a miestnych výrobkov od lokálnych malopodnikateľov. S príchodom zimy je najväčšia zábava sústredená práve na Bratislavských vianočných trhoch

Bratislava je známa aj svojou vinárskou produkciou s množstvom malých predajní a vínnych pivníc, kde je možnosť degustovať aj lokálne vína. Suveníry zoženiete takmer na každom rohu. V prípade, že preferujete nákupné centrá, Polus City Centre, Aupark, Eurovea a Avion Shopping Park patria medzi najväčšie a najpopulárnejšie nákupné strediská v meste, kde nájdete rozličné obchody, butiky a značkové predajne. 

Pobyt v Park Inn by Radisson Danube Bratislava počas nákupov na Slovensku 
Hostia Park Inn by Radisson Danube Bratislava si môžu vybrať z 240 izieb, suít a apartmánov, zrelaxovať v bare, či v saune a bazéne. Centrálna poloha hotela Park Inn by Radisson Danube Bratislava najkomfortnejšou voľbou oddychu po nákupoch v hlavnom meste.