Park Inn Danube, Bratislava Hotel

Check-in Date
Check-out Date
Izby
1
Dospelí
Children

Nočný život

Bratislava žije pulzujúcim nočným životom. Či už máte chuť na dobré jedlo alebo sa chystáte pretancovať celú noc, určite si prídete na svoje.

Jedlo, nápoje a nočný život v Bratislave
Oddýchnite si na konci náročného dňa a užite si autentickú slovenskú kuchyňu. Bratislava, v minulosti známa ako "jedna veľká reštaurácia", ponúka chutné špeciality ovplyvnené viacerými kultúrami, ktoré sa v meste kedysi miešali.

Práve mix vplyvov z Viedne, Francúzska , Nemecka, Maďarska či židovskej komunity určoval neopakovateľnosť tunajšej kuchyne. Ochutnajte domáce halušky či vychýrené bratislavské rožky a presvedčte sa sami.
Reštaurácie ponúkajú okrem tradičných slovenských jedál aj medzinárodnú kuchyňu z celého sveta, ako napríklad čínsku, japonskú, argentínsku, kubánsku či americkú.

Nočný život a zábava v uliciach Bratislavy
Vďaka početným letným záhradám a vonkajším posedeniam barov, krčiem a reštaurácií, ktoré sú otvorené dlho do noci , žijú ulice a námestia bratislavského centra rušným životom. Naplno si vychutnajte nočnú zábavu v jednom z módnych koktail barov alebo vo víre hudby v jednom z množstva tanečných klubov.

Náš hotel sa nachádza len kúsok od najznámejších barov, reštaurácií a nočných klubov. Naši hostia tak majú možnosť naplno si užiť pravý bratislavský nočný život.