Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Nočný život v Bratislave

Po západe slnka je v Bratislave mnoho možností nočného života, kde sa môžu návštevníci zabaviť. Nočný život v Bratislave je dynamický, či už hľadáte dobré jedlo alebo chcete tancovať, v hlavnom meste sa nájde niečo pre každého. 

Jedlo, pitie a nočný život v Bratislave
Oddýchnite a vychutnajte si autentickú slovenskú kuchyňu na konci náročného dňa. Slovenská kuchyňa, niekedy známa aj ako "jedna veľká reštaurácia", má bohatú ponuku jedál a nápojov. 

Navyše rôznorodé kultúry v Bratislave sa zdokonalili a vytvorili takú kuchyňu akú nenájdete nikde inde. Vychutnajte si domáce gnocchi alebo makový štrúdel, ktorý zapijete pravým slovenským pivom vyrobeným v Bratislave. 
Hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava tiež ponúka kvalitné jedlá a pitie v štýlovej reštaurácii a bare pre hostí, ktorí chcú mať tie najlepšie ingrediencie bližšie "domov". 

Tanec a zábava v Bratislave
Teplé letné večery sú typické hudbou miestnych barov, klubov a reštaurácií s roztancovanými parketmi až do príchodu slnka. Relaxujte a vychutnávajte si nočný život ako najlepšie viete v jednom z najštýlovejších mestských koktailových barov, alebo si užite živú hudbu v nočných podnikoch, kde nájdete domáce aj medzinárodné kapely a DJ-ov. 

Tento hotel v Bratislave sa nachádza hneď za rohom od najznámejších klubov mesta - Rio, Club, Le club, Taffo a UFO. Vďaka výhodnej polohe hotela, hostia nikdy nebudú ďaleko od najlepšieho nočného života v Bratislave.