Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Rieka Dunaj

"Krásna modrá rieka Dunaj" priťahuje turistov z celého sveta. Tiahnúc sa z Čierneho lesa v Nemecku až do Čierneho mora ponúka Bratislava to najlepšie z Dunaja. Pozdĺž brehu rieky si môžu návštevníci mesta vychutnať veľa zábavy, od jedla, nápojov až po plavbu na lodi.


Rieka Dunaj prepája Európu

Predtým než sa Dunaj vleje do Čierneho mora, vodný tok prejde najskôr cez štyri európske hlavné mestá. Objavovanie centrálnej a východnej Európy tak môže nabrať úplne nový rozmer. Tento hotel v Bratislave je situovaný v tesnej blízkosti rieky Dunaj, poskytujúc veľmi jednoduché nalodenie sa na večernú jazdu alebo cestovanie loďou do iných častí Európy. Priame spojenie z Viedne a Budapešti uľahčuje cestovanie do a z Bratislavy loďou, či už prichádzate iba na niekoľko hodín alebo plánujete luxusnú plavbu pozdĺž brehu Dunaja. 


To najlepšie z Bratislavy pozdĺž rieky Dunaj

Dunaj bol už oddávna dopravným prostriedkom, ale je známy aj svojou schopnosťou priniesť život a kultúru do mesta. Návštevníci sa môžu prechádzať po ľavom brehu a preskúmať Staré mesto, Bratislavský hrad, alebo si vychutnávať výhľad z vtáčej perspektívy na rieku Dunaj na vrchole veže UFO. Väčšina mesta rozkvitala popri rieke Dunaj, takže zábava na vode vrátane slávneho nočného života v Bratislave nikdy nie je ďaleko.