Park Inn by Radisson Danube Bratislava

Check-in Date
Check-out Date
Izby
1
Dospelí
Children

Twin City Liner

Existuje niekoľko lepších spôsobov, ako cestovať zo Slovenska do Rakúska po Dunaji, a to napríklad využítím katamaránu Twin City Liner. Toto vysokorýchlostné spojenie z Viedne do Bratislavy prepája centrá týchto dvoch európskych hlavných miest iba za 75 minút.  Cestovanie katamaránom Twin City Liner s rýchlosťou až 70 kilometrov za hodinu prepravuje cestujúcich po Dunaji trikrát denne - priamo z Viedne až do bratislavského Starého Mesta.

Vďaka svojej závideniahodnej polohe v centre mesta, hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava ponúka ideálne ubytovanie v Bratislave nielen pre tých, ktorí plánujú cestovať katamaránom Twin City Liner, ale aj pre tých, ktorí chcú vyťažiť maximum z pobytu v energickom slovenskom hlavnom meste.

Vyťažte čo najviac cestovaním s Twin City Liner
Veľký štýl so sebou nesie cestovanie s Twin City Liner, ktorý je plne vybavený klimatizáciou, prvotriednym sedením, monitormi s plochou obrazovkou, vyhliadkovou palubou a panoramatickými oknami. Hostia si tak počas cesty medzi Viedňou a Bratislavou môžu vychutnávať nádherné pohľady na Dunaj.
Po čarovom výlete katamaránom sa cestujúci na linke Twin City Liner ocitnú v centre Bratislavy a tešia sa z najlepších obchodov, reštaurácií, historických pamiatok a zábavy, ktoré mesto ponúka.

Nastúpte na Twin City Liner z Park Inn by Radisson Danube Bratislava
Zastávka Twin City Liner sa nachádza v pešej dostupnosti takmer pred hotelom Park Inn by Radisson Danube Bratislava. Je to ideálna voľba pre hostí cestujúcich do alebo z Viedne. Park Inn by Radisson Danube Bratislava ponúka komfortné štvorhviezdičkové ubytovanie, vybavenosť priamo v hoteli, flexibilné zasadacie miestnosti a lahodné raňajky rovnako pre obchodných delegátov, tak aj pre hostí, ktorí prišli relaxovať.