Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Twin City Liner

Existuje niekoľko lepších spôsobov, ako cestovať zo Slovenska do Rakúska po Dunaji, a to napríklad využítím katamaránu Twin City Liner. Toto vysokorýchlostné spojenie z Viedne do Bratislavy prepája centrá týchto dvoch európskych hlavných miest iba za 75 minút.  Cestovanie katamaránom Twin City Liner s rýchlosťou až 70 kilometrov za hodinu prepravuje cestujúcich po Dunaji trikrát denne - priamo z Viedne až do bratislavského Starého Mesta.

Vďaka svojej závideniahodnej polohe v centre mesta, hotel Park Inn by Radisson Danube Bratislava ponúka ideálne ubytovanie v Bratislave nielen pre tých, ktorí plánujú cestovať katamaránom Twin City Liner, ale aj pre tých, ktorí chcú vyťažiť maximum z pobytu v energickom slovenskom hlavnom meste.

Vyťažte čo najviac cestovaním s Twin City Liner
Veľký štýl so sebou nesie cestovanie s Twin City Liner, ktorý je plne vybavený klimatizáciou, prvotriednym sedením, monitormi s plochou obrazovkou, vyhliadkovou palubou a panoramatickými oknami. Hostia si tak počas cesty medzi Viedňou a Bratislavou môžu vychutnávať nádherné pohľady na Dunaj.
Po čarovom výlete katamaránom sa cestujúci na linke Twin City Liner ocitnú v centre Bratislavy a tešia sa z najlepších obchodov, reštaurácií, historických pamiatok a zábavy, ktoré mesto ponúka.

Nastúpte na Twin City Liner z Park Inn by Radisson Danube Bratislava
Zastávka Twin City Liner sa nachádza v pešej dostupnosti takmer pred hotelom Park Inn by Radisson Danube Bratislava. Je to ideálna voľba pre hostí cestujúcich do alebo z Viedne. Park Inn by Radisson Danube Bratislava ponúka komfortné štvorhviezdičkové ubytovanie, vybavenosť priamo v hoteli, flexibilné zasadacie miestnosti a lahodné raňajky rovnako pre obchodných delegátov, tak aj pre hostí, ktorí prišli relaxovať.