Park Inn by Radisson Danube Bratislava

X

You can search by....


City, State

Country

Address

Hotel Name

Zip or Postal Code

... and more. Keep typing to refine search.

Bocca Buona – Pizza, Pasta e basta

Jedinečná talianska reštaurácia v Bratislave 


Zažite atmosféru Dolce Vita!
Pripravte sa na kulinárske hody v novej à la carte reštaurácii v Bratislave. Nezáleží na tom, či uprednostňujete pizzu alebo cestoviny – v Taliansku je kombinácia niekoľkých vyberaných ingrediencií receptom na výborné jedlo - vždy chutné a lahodné!

Príďte osláviť život na taliansky spôsob a zažite uvoľnenú atmosféru v reštaurácii Bocca Buona, sprevádzanou tradičným ruchom talianskych ulíc. Obsluhu v reštaurácii neprekvapí, keď na seba upozorníte zapískaním, pretože zábava a neformálnosť sú tou pravou súčasťou južanského štýlu života. 

Interaktívne stolovanie
Zažite jedinečný spôsob servírovania, kde máte možnosť vidieť ako šikovní kuchári pripravujú vaše lahodné jedlo. Extravagancia, rinčanie panvíc v otvorenej kuchyni a vôňa cesta na pizzu z tradičnej pece – to je Bocca Buona.  Chcete zažiť viac? Porozprávajte sa s našim uznávaným šéfkuchárom, sledujte servírovanie jedla, či sa sami zúčastnite prípravy vlastnej pizze.

Vždy čerstvé
Bocca Buona v Bratislave zaručuje čerstvosť a sviežosť ingrediencií. To je dôvod, prečo uprednostňujeme spoluprácu s miestnymi dodávateľmi. Navyše pravé talianske prísady a postupy sú alma mater nášho šéfkuchára počas prípravy tradičných pokrmov. 

Grappa & Víno
Bude to pohárik jedinečnej grappy, či kvalitné talianske vínko? O čokoľvek požiadate, priateľský personál vám to pripraví s úsmevom priamo na servírovacom pulte. Aj v bare, ktorý je súčasťou reštaurácie sme stavili na kvalitu a autenticitu. Spoliehame sa na rodinné vinárstvo Allegrini nachádzajúce sa v jednom z najprestížnejších severovýchodných regiónov Talianska – vo Valpolicelle. Potešte svoje zmysly vínami s dlhoročnou tradíciou datovanou až do šestnásteho storočia.

Otváracie hodiny

Raňajky
06:30 – 10:30 (Po – Pia)
07:00 - 11:00 (Sob – Ne)

Reštaurácia, à la carte kuchyňa 
11:00 – 22:00 (Denne)

Koktejlový bar
22:00 - 0:00

Kontakt
Tel.: +421 910 826 331
E-mail: info@boccabuona.sk
  • Bocca Buona
  • Bocca Buona
  • Bocca Buona
  • Bocca Buona
  • Bocca Buona